S.O.N.Č.

SONČ-VYHODNOCENÍ=)

26. srpna 2008 v 9:45
Táákže tady vám dám postupně 3 články(podle toho jak sou v komentářích)
a k nim diplomy a jmenovky=)
Tady je diplom a jmenovka pro iWusZku:
Článek iWusZky:
Takže já jsem prostě fanda My Chemical Romance.Líbí se mi na nich to,že do textů svých písniček nedávají jenom radostné věci,ale i smutné.Členy jsou bráchové Mikey (baskytara) a Gerard (zpěv) Wayovi,Frank Iero (el. kytara),Ray Toro (el.kytara) a Bob Bryar (bicí).Všichni většinou mají,rádi zpěváka ale já mám nejradši Frankouška a Mikeýška x)Gerardovi někdy sláva leze na mozek x) Často se debatuje o tom,jesli sou Frankie a Gee gayové,ale nejsou.Jenom si na to rádi hrajou a baví je provokovat fanoušky.Gee je považován za největšího úchyláka:D:DFanoušci si po celém světě si vymýšlejí různé povídky o nějakém 'bližším' vztahu někoho z kapel.Jsou nazývány Frerard(Gee+Frank),Waycest(Gee+Mikey) a Frikey(Frank+Mikey),někde se najdou i verze,kde jsou nějak zapletení všichni dohromady.Jedna povídka byla dokonce zveřejněna jako kniha.Jinak nej povídky jsou na webu romance-in-danger.blog.cz,ted jsem dočetla povídku So Small,bylo to něco úžasného:DVše
Tady je diplom a jmenovka pro Avrill:
Článek Avrill:
Asi už tušíte o čem bude:-D...jojo o Avril Lavigne....Není to tak dávno co jsem začala upaaa zbožňovat Avril.Je to přibližně rok.Myslim že už sem pravej skalní fanda:-D.Ikdyž jí neznám tak dlouho jako třeba jiní fanoušci,tak o ní vím upa všechno.Znám všechny její písničky,kdy si jí všiml první producent,kdy vydala svoje prvni CD...a mnoohem vic.Mám plný pokoj plakátů jen Avril:-)Byla jsem na jejím koncertě v Praze.Ani newim proč mám Avril tolik ráda.Asi proto že není jako ostatní celebrity.Má svuj upa užasný originální styl,není namyšlená jako ostatní! Miluje své fanoušky a na koncertě komunikuje..zpívá jen pro ně.Nenechá si do ničeho mluvit.Všechny texty si piše sama a její hudba je taky originálni a naprosto skvělá! A vubec není barbie.Někteří lidi ji pomlouvají aniž by jí pořádně znali a to je chyba.Kdybi jí lépe znali pochopili by že Avril není namyšlená hloupá husa které stoupla sláva do hlavy.No prostě Avril byla,je a bude skvělá! Máám jí hrozně ráda! A vždycky budu!! Tak to asi vše:-)
A nakonec se nám přihlásila Blackdoll,je tu pro ni taky jmenovka a diplom=)
Článek Blackdoll:
Takže ehm můj článek je o rihanně:
už hodně dlouho zbožnuji jeji pisničky mela vzdycky moooc dobrej styl donedavna.Její nej písničky asik všechny ma mocko krasnej hlas prostě černoškej ale mam rada i rock trochu:).
slyšela jsem o ní strašne moc keců v bulvaru atd.
když změnila styl a měla jakoby mikado moc jsem ji zboznovala byla uplne hoperka a na pul rokerka.TeĎ když se ostříhala dál miluji a poslouchám její písničky ale skončila u mě s krásou a stylem což je muj trapny clanek.
Tak doufám že se všem články i diplomky líbí..tak zatím papa

Soutěž o nej článek=)

24. srpna 2008 v 14:46
Takže...tady mám soutěž o nejjj článek=)...Každý napište max.20vět o tom,koho posloucháte (Britney,My chemical romance,Avril,Pink,.....)...no a 3 články které budou nejoriginálnější,tak dostanou diplom a nápis se svým jménem a zveřejním je pod článkem :,,nej články,,=)........článek může být různý,např.rýmovaný,srandovní,emotivní atd...záleží na vaší fantazii!!!!!!!Stačí tohle napsat do komentářů:
1.Přezdívka(jméno)
2.adresa blogu(není povinná)
3.Co na diplom?
4.Tvůj článek:.....................
 
 

Reklama