Září 2009


Článek o rozvodu Avril a Derycka z bravo.cz

28. září 2009 v 14:49 | N!kUzSka |  Zajímavosti

Zklamání v poslední době prožívá Avril Lavigne (24). Tři roky totiž byla vdaná za člena australské kapely Sum 41- rockera Derycka Whibleyho (29), teď ho ale požádala, aby se odstěhoval z jejího sídla v LA.
"Vyhodila ho a řekla mu, že ho opoušít. Rozvodové papíry mají podepsat v nejlbižších dnech," prozradila kámoška Avril. Rozhodně ale neprozradila žádnou novinku, fámy o rozvodu Avril a Derycka kolují showbyznysem už hezky dlouho. A dokonce se říkalo, že zpěvačka by se s rebelským rockerem rozešla už dávno, Deryck jí prý ale vyhrožoval, že bude dělat problémy.
Teď však došla Avril trpělivost, a přestože z toho byla velmi smutná, rozhodla se zahodit všechny songy, které společně s Deryckem napsala pro své nové album a udělala tak konec za jejich osobním i pracovním vztahem.
Aby se Avril, která teď o víkendu oslaví 25 narozeniny, z rozchodu zotavila, strávila několik dní na luxusní jachtě svého kamaráda v St. Tropez. Tím je dědic ropného impéria Brandon Davis a Avril si to tam parádně užila. "Popíjela jsem drinky, procházela se po pláži a poznávala místní lidi," svěřila se zpěvačka a rychle dodala: "Abych zabránila všem možným drbům - Brandon je jen můj kámoš a na našem vztahu není vůbec nic romantickýho!"Avrilka DNESKA slaví 25.NAROZKY!!!!

27. září 2009 v 11:17 | N!kUzSka |  Zajímavosti
Jak asi už všichni Víte,Avril dnes slaví své 25.narozeniny...:).....Takže bych jí chtěla popřát,ať jí všechno vyjde,ať má to po čem touží a ať stále dětá tu svou hudbu:)....jinak se těším až se objeví fotky z oslav,sem tvědavé co bude mít Av na sobě...:)....tady je taková malá pozornost:
!!!NEKOPÍROVAT!!!


Avril bude točit reklamu pro T-Mobile

25. září 2009 v 22:30 | N!kUzSka |  Zajímavosti
Mám pro vás skvělou mini-zprávu ↓↓↓
Avril bude zítra natáčet televizní reklamu společně s Wyclefem Jean and Bradem Paisley pro T Mobile!
J. Jak jistě víte, nedávno pro T-Mobile natočila reklamu i P!nk (najdete jí tady), běží dokonce i u nás v Čechách v televizi. Takže je dost pravděpodobné, že se dočkáme i reklamy s Avril :o)

zdrojík:

New 4 AD náušnice

25. září 2009 v 22:27 | N!kUzSka |  AD-šperky

Avril bude v magazínu Hello!

25. září 2009 v 15:22 | N!kUzSka |  Avril v časopisech
Mám pro vás takovou mini informaci.
Časopis HELLO! Canada ovčera známil, že v příštím vydání bude exkluzivní rozhovor s Avril.
Avril možná pro tento kanadský magazín nafotí i photoshoot. Rozhovor bude hlavně o Abbey Dawn, příštím CD apod. Podle mých informací se na toto vydání můžete těši již příští měsíc!


tak to mě NASRALO!!!!!!!!!!!!!

24. září 2009 v 16:08 | N!kUzSka |  My kecy
Ahojkte....chtěla sem jít na svůj blog a omylem sem při psaní adresy zapoměla dát jedno L a víte na co sem přišla???....že jistá "cinderelka" kopíruje můj blog...prostě má jeden můj vyrobený des a to jsem ji ho fakt nenastavovala,to bych věděala když má "skoro stejnou adresu blogu jako já...WWW.CINDERELKA.BLOG.CZ ...sice ten čklánek je přidanej někdy na konci července, ale má zkopčenej nejen můj des,ale i rozcestník celebrit....to mě nasralo...nevím jestli to mám hlásit adminovi,protože si ještě ani neaktivovala blog , tak asi počkám,jestli ještě něco přidá tak ji nahlásím........


Next new mikina AD

23. září 2009 v 20:25 | N!kUzSka |  AD-mikiny

Avril Lavigne v American Idolu

23. září 2009 v 20:23 | N!kUzSka |  Fotečky
Pro větší kvalitu click na celý článek ↓↓↓

New Mikča AD

22. září 2009 v 17:18 | N!kuzSka |  AD-mikiny


New košile AD

22. září 2009 v 17:18 | N!kuzSka |  AD-trička

New legíny AD

22. září 2009 v 17:17 | N!kuzSka |  AD-kalhoty

New hodinky AD

21. září 2009 v 16:53 | N!kUzSka |  AD-hodinky

Podzimní Avril

21. září 2009 v 16:51 | N!kUzSka |  volný s avril
OBSAZENÝ

Jestli ho chceš,napiš i do komentářů a pak pošli na meil cinderellka@email.cz blog,heslo a jméno dessu (popřípadě odkaz)... nepočítej s tím že ti ho nastavím hned,ber v ůvahu že taky chodím do školy:D..díky za pochopení..:D:D


NoWeJ DeSiGn

20. září 2009 v 20:02 | N!kUzSka |  My kecy
Hojeeec.....tááákže...mam new dess,no drbala sem se s ním docela dlouho tak snad se vám líbí:)....akorát mě sere menu,moc to nesedí..no zkoušela sem s tím půl hodiny něco udělat a nic lepšího sem nvymyslela:(..tak snad to tolik nevadí..tak jak se vám líbí??:D


Rozhovor ze Z!nku (2009)

20. září 2009 v 16:54 | N!kUzSka |  Zajímavosti

Když bylo Avril Lavigne 14 let, žila v Ontariu, snila o tom, že bude slavná popová hvězda a napsala song jménem Darling.
"Žila jsem v Napanee v domě s rodičema a často jsem hrála nějaké písničky" říká Lavigne (24). Kromě toho skládala songy pro svého budoucí muže, který by mohl být její manžel.
Stal se jím producent a frontman skupiny Sum 41, Deryck Whibley.
Potkali se, když byli s kapelou ve Vancouveru dva roky předtím, než se Lavigne a Whibley vzali. Její kapela zrovna nacvičovala turné k jejímu prvnímu albu Let Go, které prodalo 16 milionů kopií a se kterým Avril vyhrála v kategorii nejlepší umělec na MTV Video Music Awards. Avril tenkrát bylo 17 let.
" Cítím, jaké to bylo, když jsem začínala být zpěvačka" říká Lavigne ze sídla Bell Air, kde nedávno nahrála skladu Darlin po více než deseti letech od doby, kdy ho napsala. Song bude na jejím 4. almu, které vyjde v listopadu.
Přiznala, že většina skladeb je doprovázena na piáno nebo normální kytaru. "Vždycky mám vize pro další nahrávání. Pro toto CD je moje vize přinést songy o životě. Jsem průrazná v mojí kariéře, kde bych pouze měla udělat album a opravdu v něj věřit. V tomto albu bude hodně emocí a pocitů.
Toto CD bylo nahráno v rodině." Pracovala na něm s Evanem Taubenfeldem (její nejlepší přítel a bývalý kytarista její kapely) a Butchem Walkerem (který produkoval Under My Skin v roce 2004 a The Best Damn Thing v roce 2007). A samozřejmě spolupracovala s Whibleym, jedním z producentů jejího 4. alba.
" Je to opravdu krásné, protože máme nahrávací studio v domě. Začínám být blíž songům a producentování, protože prostě můžu jít a dát mu noty. Deryck je opravdu talentovaný, získal si mě a moje vize, ví, kam chci jít.. Jak víte,žijeme spolu." Punk-popový pár uzavřel manželství v roce 2006. Měli tradiční bílou svatbu s více než 110ti přáteli a rodinnými příslušníky na sídle v Kalifornii. Whibley jí požádal o ruku už po roce jejich vztahu v Benátkách během evropského turné Avril.
Lavigne ušla obrovskou cestu od zpívání v malém městě Ontariu. V roce 1998 vyhrála soutěž v rádiu, kde zpívala se Shaniou Twain, a byla objevena jejím prvním manažerem, Cliffem Fabriem. Ve skutečnosti, když poprvé zpívala v Aristě, mysleli si, že je učenlivá dospívající zpěvačka, která by mohla zpívat v téhle malé zemi. Lavigne dostala tým s vyráběčem hitů The Matrix, který jí pomohl s jejím vizáží a tím se Avril zapsala do historie popu.
Dnes je Avril obrovská obchodnice v jejím řemeslu.
" Je to do jisté míry vtipné, protože vy byste se na mě pravděpodobně nechtěli dívat při nahrávání desky - to byste totiž zjistili, kolik obchodu to všechno zahrnuje. Trávím spoustu času na meetingách.
Avril se plně věnuje její módní značce Abbey Dawn. (Abbey Dawn je její přezdívka od otce z
dětství).
Abbey Dawn se odvrátilo od její image skejťačky v cenově přístupnou značku v Kohl´s v USA (značka je k dostání i v BoatHouse v Kanadě).
"V podstatě celou tu značku moc miluju" rozplývá se Avril nad nošením oblečení, které navrhla.
A pro její parfém, Black Star, nevybrala pouze vůni a obal, ale napsala k němu i píseň.
"Je to opravdu velmi cool vůně. Nedělala jsem jí pouze pro ostatní - dělala jsem to i pro sebe.
Můj styl vypovídá o tom, kdo jsem a jsem s tím šťastná.. Miluju to, co dělám a chci to dělat dál."

ZDROY:!!!